Аккумулятор AGM EverExceed DP-1255

Акумулятор AGM EverExceed DP-1250 12V 50Ah

50А*год необслуговуємий свинцево-кислотний акумулятор AGM-технології
Основні переваги

Акумулятор AGM EverExceed DP-1250:

  • Велика ємність при менших габаритних розмірах і вазі
  • Винятково високі зарядні та зарядні характеристики
  • Подвоєний циклічний ресурс: 600 циклів розряду глибиною 100%
  • Швидке введення в експлуатацію: 105-107% ємності вже з першого циклу
  • Гарантований термін служби* - до 12 років
  • Заводська гарантія - 2 роки
  • Акумулятори комплектуються захисними полюсними ковпачками, а також сполучними перемичками (опціонально)

* - мається на увазі термін служби в режимі буферної підзарядки при Т = 20°С і залишкової ємності АКБ 80% від номінальної.

Опис

Свинцево-кислотні регіону з поганим покриттям герметичні акумулятори EverExceed серії DP виробляються за технологією AGM нового покоління. Дана технологія була розроблена компанією EverExceed Industrial Corporation LTD і полягає, перш за все, в особливій чистоті (99,9999%) і інноваційному складі активних матеріалів пластин акумулятора на базі Pb-Sn-Ca-Аl. Як бачите, крім звичних свинцю, кальцію і олова, в складі пластин присутній алюміній - він збільшує механічну міцність пластин, пронизуючи і покриваючи активний матеріал подібно павутині. Разом із застосуванням різного роду технологічних "ноу-хау", дане нововведення дозволило домогтися значних технічних переваг акумуляторів EverExceed над AGM-аналогами попереднього покоління. Наприклад, такий важливий показник, як циклічний ресурс, зріс більш ніж удвічі: акумулятори EverExceed Deep Cycle 700 циклів розряду / заряду глибиною 100%

Крім того, при виробництві пластин для акумуляторів EverExceed використовується виключно Високочистий первинний свинець без додавання переробленого (ніж на сьогодні, на жаль, грішать більшість виробників). Самі ж пластини акумуляторів EverExceed товщі * (3,2 - 3,4 мм), ніж у конкурентів (2,6 - 2,8 мм). Велику роль у збільшенні терміну служби також грає і оптимальна щільність електроліту на рівні 1,28 кг / л. Такі заходи дозволяють домогтися як збільшення терміну служби наших акумуляторів глибокого розряду, так і відмінних параметрів віддачі при різних режимах використання!

Характеристики

Основні технічні параметри EverExceed DP-1250:

Модель DP1250
Ємність, Ач 45
Напруга, В 12
Габаритний розмір, мм 230х137х210
Вага, кг 16,5
Тип кле під болт М-6
Кількість циклів 700
Термін служби 24
Гарантії

Заводська гарантія на акумуляторну батарею AGM EverExceed DP-1250 становить 24 місяців з дати продажу. За умови дотримання правил експлуатації.

Документи для скачування
Коментарі:
Немає коментарів

Додати ваш коментар

Ваше ім'я:
Текст коментаря:
Введіть цифри, які бачите на зображенні *
protect