Енергогарант - надійні джерела
резервного електропостачання
Бензиновый генератор EuroPower EP4100E

Бензиновий генератор Könner & Söhnen KS 7000E-1/3

Однофазний/трифазний бензиновий генератор потужністю 5,5 кВт. Запуск електростартером з можливістю установки автоматики
Основні переваги

Переваги бензинового генератора Könner & Söhnen KS 7000E-1/3:

  • Високий рівень безпеки бензогенератора;
  • Тривалий час автономної роботи бензогенератора;
  • Висока потужність при невеликих габаритах;
  • Паливний бак заповнюється 25 л бензину А92;
  • Повного бака вистачає майже на 17 годин безперервної роботи при навантаженні 50%;
  • Міцна рамна конструкція зручна для обслуговування компонентів обладнання, при переміщенні, забезпечує доступ повітря до двигуна для охолодження;
  • Зручний індикаторний дисплей для відображення мотогодин або параметрів вихідної електрики;
Опис

Генератор Könner & Söhnen KS 7000Е-1/3 виробляє однофазний/трифазний (220 В) змінний струм для електроприладів сумарною потужністю до 5,5 кВт (номінальна потужність 5 кВт).

Двигуни Könner & Söhnen відрізняються легким запуском і зниженою вібрацією. Лінійка двигунів представлена в діапазоні потужності від 2 до 8 кВт.

Ручний старт. Безперервно працює на повному баку (25 л) бензину близько 15 годин. Витрата палива 1,4 л / год. Лічильник мотогодин. Розетки на 16А і 32 А. Автоматичний регулятор напруги (AVR). Можливість підключення автоматичного введення резерву.

Портативний генератор відкритого типу може експлуатуватися в домашньому господарстві для генерування електроенергії для котла, бойлера, інших електроприладів. Може застосовуватися в різних виробничих сферах - на будівництві, в майстерні, на земельній ділянці, в торговому павільйоні, тощо.
Для торгової марки спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні і багаторівневі тести. Фірмові двигуни КС надійні, зносостійкі і економічні за рахунок використання системи OHV. Система OHV забезпечує підвищену ефективність згоряння палива та покращений термобаланс. Повітряна система охолодження 4-х тактних бензинових двигунів дозволяє безпечно використовувати генератори як джерело альтернативного живлення.
Двигуни відповідають всім світовим і європейським стандартам якості, економічності, екологічності (включаючи рівень шкідливих викидів і рівень шуму).

Система полегшеного старту дозволяє швидко запустити двигун, не докладаючи значних зусиль. Більш потужні моделі обладнані додатково системою електричного і/або автоматичного старту для зручності використання.
Зручна ергономічна панель управління дозволяє з легкістю управляти всім агрегатом, і не вимагає додаткових навичок. Сучасний інтелектуальний LCD-дисплей завжди підкаже кількість відпрацьованих годин, частоту і ампераж. Інформація на дисплеї допомагає правильно оцінювати навантаження на пристрій і своєчасно проходити технічне обслуговування генератора, тим самим продовжуючи термін його експлуатації.

Рекомендуємо

Для резервного електроживлення газового або твердопаливного котла, холодильника, чергового освітлення, комп'ютера. Легкий запуск з ключа.

Для монтажу бензинового генератора Könner & Söhnen KS 7000E-1/3 Вам може знадобиться:

І у нас Ви можете замовити монтаж генератора, а також його сервісне обслуговування.

Додаткові опції від сервісного центру "Енергогарант". Проводимо передпродажну підготовку обладнання, заправляємо моторним маслом, бензином, перевіряємо акумулятор (при його наявності) і якщо необхідно то зарядимо його. Перевірка генератора проводиться під навантаженням в реальних умовах. Також можемо навчити Вас основним навичкам в експлуатації бензинового генератора. І після доставити генератор до Вас як власним транспортом так і компаніями перевізниками. А якщо у Вас немає знайомого електрика і є труднощі з підключенням то цю роботу можемо виконати ми, взявши на себе гарантійні обов'язки в повній мірі. І вже через деякий час експлуатації Ви завжди можете покластися на нас в питанні поточного регламентного обслуговування і при необхідності ремонту Вашого генератора.

Характеристики

Технічні характеристики бензинового генератора Könner & Söhnen KS 7000E-1/3:

Модель: KS 7000E-1/3
Тип генератора: бензиновий
Кількість фаз: 1/3 фаза.
Частота: 50 Гц
Напруга: 230/400 В
Номінальна потужність кВт: 5.0
Максимальна потужність кВт: 5.5
Коефіцієнт потужності (cos Ф): 1.0
Модель двигуна: KS 390
Тип двигуна: 4-х тактний OHV
Потужність двигуна, к.с.: 13
Об'єм двигуна см?: 389
Об'єм картера л.: 1.1
Час безперебійної роботи год.: 17
Рівень шуму дБ: 69
Метод запуску:

ручний/електростарт

Застосовується паливо: A-92
Кількість споживаного палива (л/год): 1.4
Ємність паливного бака л.: 25.0
Виконання: відкрите
Суха маса кг.: 81
Розміри (Д x Ш x В) мм.: 550х680х550
Виробник: Könner&Söhnen
Гарантія: 2 роки
Гарантії

Офіційна гарантія від виробника 2 роки

Коментарі:
Немає коментарів

Додати ваш коментар

Ваше ім'я:
Текст коментаря:
Введіть цифри, які бачите на зображенні *
protect