Дизельный генератор EuroPower EPS193DE

Дизельний генератор Könner & Söhnen KS 8200HDES-1/3 ATSR

Однофазний/трифазний дизельний генератор потужністю 6,5квт. Запуск електростартером з можливістю установки автоматики
Основні переваги

Переваги дизельного генератора Könner & Söhnen KS 8200HDES-1/3 ATSR:

  • Високий рівень безпеки бензогенератора;
  • Тривалий час автономної роботи генератора;
  • Паливний бак заповнюється 11 л;
  • Повного бака вистачає майже на 12 годин безперервної роботи при навантаженні 50%;
  • Міцна рамна конструкція зручна для обслуговування компонентів обладнання, при переміщенні, забезпечує доступ повітря до двигуна для охолодження;
  • Високопродуктивний дизельний одноциліндровий 4-х тактний двигун KS 480HD;
  • Зручний індикаторний дисплей для відображення мотогодин або параметрів вихідної електрики;
Опис

Генератор Könner & Söhnen KS 8200HDES-1/3 ATSR виробляє однофазний/трифазний (230/400 В) змінний струм для електроприладів сумарною потужністю до 6,5 кВт (номінальна потужність 5,0 кВт).
Двигуни Könner & Söhnen відрізняються легким запуском і зниженою вібрацією. Потужний агрегат зібраний на одноциліндровому двигуні. Станція виконана в шумозахисному, всепогодному і антивандальному кожусі, що значно спрощує монтаж та подальшу експлуатацію, так як генератор не вимагає спеціального приміщення і працює досить тихо для установки в безпосередній близькості від житлових приміщень.

Ручний старт і електростартер. Безперервно працює на повному баку (11 л) палива близько 12 годин. Витрата палива 1,2 л/год. Лічильник мотогодин. Розетки на 16А і 32 А. Автоматичний регулятор напруги (AVR). Можливість підключення автоматичного введення резерву. Двигуни відповідають всім світовим і європейським стандартам якості, економічності, екологічності (включаючи рівень шкідливих викидів і рівень шуму).

Портативний генератор відкритого типу може експлуатуватися в домашньому господарстві для генерування електроенергії для котла, бойлера, інших електроприладів. Може застосовуватися в різних виробничих сферах - на будівництві, в майстерні, на земельній ділянці, в торговому павільйоні, тощо.
Для торгової марки спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні і багаторівневі тести. Фірмові двигуни KS 440HD, надійні, зносостійкі і економічні за рахунок використання системи OHV. Система OHV забезпечує підвищену ефективність згоряння палива та покращений термобаланс. Повітряна система охолодження 4-х тактних бензинових двигунів дозволяє безпечно використовувати генератори як джерело альтернативного живлення. Для простоти запуску в зимовий період, електростанція забезпечена підігрівом, що значно спрощує запуск в холодну пору року.

Система полегшеного старту дозволяє швидко запустити двигун, не докладаючи значних зусиль. Більш потужні моделі обладнані додатково системою електричного і/або автоматичного старту для зручності використання.
Зручна ергономічна панель управління дозволяє з легкістю управляти всім агрегатом, і не вимагає додаткових навичок. Сучасний інтелектуальний LCD-дисплей завжди підкаже кількість відпрацьованих годин, частоту і ампераж. Інформація на дисплеї допомагає правильно оцінювати навантаження на пристрій і своєчасно проходити технічне обслуговування генератора, тим самим продовжуючи термін його експлуатації.

Рекомендуємо

Для резервного електроживлення газового або твердопаливного котла, холодильника, чергового освітлення, комп'ютера. Легкий запуск з ключа.

Для монтажу дизельного генератора Könner & Söhnen KS 8200HDES-1/3 ATSR Вам може знадобиться:

І у нас Ви можете замовити монтаж генератора, а також його сервісне обслуговування.

Додаткові опції від сервісного центру "Енергогарант". Проводимо передпродажну підготовку обладнання, заправляємо моторним маслом, бензином, перевіряємо акумулятор (при його наявності) і якщо необхідно то зарядимо його. Перевірка генератора проводиться під навантаженням в реальних умовах. Також можемо навчити Вас основним навичкам в експлуатації бензинового генератора. І після доставити генератор до Вас як власним транспортом так і компаніями перевізниками. А якщо у Вас немає знайомого електрика і є труднощі з підключенням то цю роботу можемо виконати ми, взявши на себе гарантійні обов'язки в повній мірі. І вже через деякий час експлуатації Ви завжди можете покластися на нас в питанні поточного регламентного обслуговування і при необхідності ремонту Вашого генератора.

Характеристики

Технічні характеристики дизельного генератора Könner & Söhnen KS 8200HDES-1/3 ATSR:

Модель: KS 8200HDES-1/3 ATSR
Тип генератора: дизельний
Кількість фаз: 1/3 фаза.
Частота: 50 Гц
Напруга: 230/400 В
Номінальна потужність кВт: 5.0
Максимальна потужність кВт: 6.5
Коефіцієнт потужності (cos Ф): 1.0
Модель двигуна: KS 440HD
Тип двигуна: 4-х тактний OHV
Потужність двигуна, к.с.: 14
Об'єм двигуна см?: 465
Об'єм картера л.: 1.65
Час безперебійної роботи год.: 12
Рівень шуму дБ: 69
Метод запуску:

ручний/електростарт

Застосовується паливо: дизель
Кількість споживаного палива (л/год): 1.2
Ємність паливного бака л.: 11.0
Виконання: в капоті
Суха маса кг.: 163
Розміри (Д x Ш x В) мм.: 900×545×905
Виробник: Könner&Söhnen
Гарантія: 2 роки
Гарантії

Офіційна гарантія від виробника 2 роки

Коментарі:
Немає коментарів

Додати ваш коментар

Ваше ім'я:
Текст коментаря:
Введіть цифри, які бачите на зображенні *
protect