Енергогарант - надійні джерела
резервного електропостачання
Монтаж інвертора

Монтаж гібридного мережевого інвертора

Гібридний інвертор - складне технічне обладнання, монтаж якого потребує знань, вмінь та досвіду. Ми маємо все це.

На разі приймаємо замовлення на монтаж з терміном виконання 2-3 тижні, є багато замовлень, тому такі терміни виконання. Просимо взяти до уваги.

На перший погляд ми такі як і всі, але є нюанс!

Чому замовляють монтаж обладнання у нас:

 • ми не випадково на ринку інсталяцій систем електроживлення, з 2004 року займаємося цим ремеслом, тому маємо значний досвід
 • наші спеціалісти працюють на постійній основі вже багато років
 • наш сервісний центр має повний необхідний комплект обладнання для якісного виконання монтажу обладнання
 • в нас є власний відділ ремонту інверторів та акумуляторів, а це значний напрацювання в якості проведення робіт та оперативності розв'язання проблем
 • ми не консультуємося в інших, консультуються у нас
 • маємо доступ до сервісної підтримки виробників
 • 90% обладнання яке ми продаємо та інсталюємо власний імпорт, тому шлях від виробника до Вас, як Замовника, найкоротший. Мінімум посередників = найкраща ціна та оперативність рішення
 • розрахунок - виключно по факту встановлення та здачі обладнання в експлуатацію. Ніяких передплат
 • працюємо по договору з офіційною оплатою на наше підприємство
 • не наймаємо посередників, тільки наші спеціалісти, тільки кваліфікований персонал
 • після запуску в експлуатацію упродовж року Ви отримаєте безплатну технічну підтримку з питань пов'язаних з експлуатацією інстальованого обладнання

І головне - ми знаємо як працює Ваш інвертор!

Опис

ТОВ "Енергогарант" виконує монтаж інверторів будь-якої складності. Орієнтовна вартість монтажу вказана нижче в таблиці. Корекція вартості проводиться за результатами огляду місця встановлення та інших комплексних рішень на об'єкті інсталяції.

У вартість встановлення інвертора входить лиш електромонтаж інвертора та його налаштування, монтаж інших застосунків, приладів, оцінюється додатково.

За результатами монтажу гібридного мережевого інвертора ми проводимо його налаштування, та перевірку режимів роботи. У разі наявності віддаленого моніторингу Замовнику надається доступ до інтернет-порталу та проводиться первинна консультація з користування та управління інстальованим обладнанням.

Після монтажу ми надаємо підтримку упродовж всього терміну експлуатації. Наш персонал сервісного центру, зі згоди з Замовником, залишає за собою доступ до інтернет-порталу моніторингу інвертора, що дає можливість оперативної діагностики, аналізу роботи, корекції налаштувань.

Стадії монтажних робіт:

 1. Віддалене первинне ознайомлення з місцем проведення інсталяції обладнання, пишіть нам на Вайбер або Телеграм за номером +380972048038, опис задачі, фото електричного щита, та загальне фото місця де планується встановити обладнання.
 2. На основі п.1 ми робимо первинний розрахунку вартості робіт. В ньому вказується орієнтовний розрахунок по матеріалах та роботам.
 3. Якщо первинний розрахунок Вас влаштовує, то домовляємося про виїзд майстра на огляд. За результатами огляду майстер проводить уточнення за розміщенням, визначає чи потрібні якісь додаткові роботи.
 4. У разі необхідності внесення змін в розрахунок вартості інсталяції обладнання на основі огляду майстром. Підтвердження уточненого розрахунку та узгодження дати монтажу з Замовником.
 5. Монтаж обладнання, запуск, налаштування обладнання.
 6. Передача інстальованого обладнання Замовнику, первинне навчання користуванню, перерахунок витратних матеріалів та додаткових робіт у разі їх виникнення. Корекція вартості згідно з перерахунком матеріалів.
 7. Підписання акта виконаних робіт та розрахунок

З огляду на 20-ти річний досвід роботи на ринку систем електроживлення, ми впевнені що питання по експлуатації будуть виникати не лише при встановлені обладнання, а і згодом. Тому ми надаємо Замовникам доступ до наших знань і розуміння процесів які відбуваються в електричних мережах. Якщо у Вас виникають питання по роботі обладнання, Ви можете звернутися до нас для роз'яснення, аналізу, та знаходження відповіді.

Характеристики

Базові цінові пропозиції по монтажу гібридного мережевого інвертора. Вартість вказана в у.о., розрахунок в грн по курсу на момент оплати

Вид робіт Обладнання ТОВ "Енергогарант"
у.о.
Обладнання Замовника
у.о.
Електромонтаж гібридного мережевого інвертора
до 6кВт 1-фазний без підключення до сонячного поля 200 300
до 6кВт 1-фазний з підключенням до сонячного поля 250 375
від 8кВт 1-фазний без підключення до сонячного поля 250 375
від 8кВт 1-фазний з підключенням до сонячного поля 300 450
до 20кВт 3-фазний без підключення до сонячного поля 300 450
до 20кВт 3-фазний з підключенням до сонячного поля 400 600
від 30кВт 3-фазний без підключення до сонячного поля 400 600
від 30кВ 3-фазний з підключенням до сонячного поля 550 825
Електромонтаж групи інверторів
Кожен наступний інвертор в паралель до основного Коефіцієнт вартості *1,5
Додаткові роботи
Перерозподіл навантаження на об'єкті 50 за 1 годину роботи
Прокладка кабельних магістралей від місця інсталяції до головного щита при довжині більше 5м 10 за 1м.пог
Буріння стін з газоблоку, дерева 5 за 10см.пог
Буріння стін з цегли 10 за 10см.пог
Буріння стін з бетону 25 за 10см.пог
Виїзд майстра для огляду місця інсталяції
***базова сума повертається при підтвердженні замовлення на виконання
25 + 0.6 за 1км від офісу

Увага! У вартість встановлення входить лиш електромонтаж інвертора. Встановлення акумуляторної батареї розраховується окремо.

Гарантії

На виконані роботи надається гарантія терміном 36-міс. з можливістю продовження терміну на платній основі. Гарантія надається на виконані роботи, з'єднання, прокладання кабелю, кріпильні елементи.

Умовою надання гарантійного забезпечення є проведення періодичного технічного огляду та обслуговування раз на рік експлуатації. Технічне обслуговування проводиться з використанням засобів вимірювання параметрів електромережі та температури вузлів приєднань, а також дослідження роботи обладнання як наочно, так і віддалено через інтернет застосунки. В процесі діагностики та обслуговування проводиться аналіз роботи обладнання, виявлення та дослідження аварійних сигналів. Технічний огляд проводиться на платній основі та за ініціативи (звернення) Замовника.

 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
 10
 11
 12
 13
 14
 15
Коментарі:
Сергій 20.06.2024
Доброго дня цікавить ваши послуги стосовно обвязки гібридного інвертора 4,2 кВт з вашим обладнанням ( сонячних панелей ще не має але виходи повинні бути-це на майбутнє)
т.0636946611

Додати ваш коментар

Ваше ім'я:
Текст коментаря:
Введіть цифри, які бачите на зображенні *
protect