Енергогарант - надійні джерела
резервного електропостачання
Діагностика та налаштування гібридного інвертора

Налаштування та діагностика гібридного мережевого інвертора

Сучасні інвертори багатофункціональні, вміють підлаштовуватися під Ваші потреби, співпрацювати з іншими приладами. Але все це має бути налаштовано.

У Вас є питання по роботі гібридного мережевого інвертора? Звертайтеся до нас, ми маємо досвід, маємо сервісні доступи до Deye та LuxPower, і зможемо дати відповіді та знайти шлях вирішення

Опис

Наш сервісний центр надає послуги з діагностики та налаштування мережевих гібридних інверторів.

Діагностика. Гібридний мережевий інвертор доволі складний пристрій, він не є моно-пристроєм, до нього приєднані сонячні панелі, акумулятори, мережа та навантаження. Все це має взаємодію та комунікацію. Тому діагностика проводиться в комплексі з вивченням всіх пристроїв, застосунків, джерел та споживачів.

Сучасні пристрої окрім електронної складової мають програмне забезпечення, яке своєю чергою теж має значний вплив на роботу пристроїв. Первинна діагностика починається саме з огляду програмного забезпечення, логів та налаштувань приладу. І це здебільшого можливо проводити віддалено, у разі якщо інвертор зареєстровано на порталі віддаленого моніторингу виробника. А більшість сучасних виробників мають таку можливість.

Окремо варто зауважити - електромережі, тобто їх якість. Гібридні мережеві інвертори розраховані на роботу в мережах з параметрами в межах норм встановлених в країнах експлуатації. В нашому випадку в Україну поставляється обладнання сертифіковане для Європи і параметри електромережі відповідні нормам Європейського союзу. Але, наші електромережі залишають бажати кращого, і проблеми в мережі можуть вносити збої в роботу інвертора.

І окремим моментом діагностики є перевірка коректності монтажу обладнання. Відповідність до рекомендацій виробника та місцевих правил устаткування електроустановок. Так і в принципі адекватність проведеної інсталяції.

Всі ці фактори вимагають при діагностиці не тільки обмежитися інвертором, а і приділити увагу іншому обладнанню і чинникам.

Наступним кроком є налаштування. Для інверторів Deye та Luxpower ми проводимо віддалене налаштування і після перевірку роботи, зазвичай це вимагає більше часу ніж здається на перший погляд, бо програмні зміни не завжди вводяться одразу, а інколи вимагають часу.
діагностика інвертора

Рекомендуємо

Як зекономити на цьому пункті? Як не платити за налаштування, та не мати клопоту з обладнанням?

- купуйте у нас обладнання, замовляйте монтаж. У такому разі ми виконуємо налаштування та діагностику безоплатно, через те що це один з невід'ємних пунктів інсталяції обладнання. Ми монтуємо, налаштовуємо і віддалено контролюємо роботу інвертора, задля забезпечення справної роботи обпадання.

Характеристики

Орієнтовні ціни на діагностику та налаштування мережевого гібридного інвертора:

Вид робіт

Обладнання ТОВ "Енергогарант"
у.о.
Обладнання Замовника
у.о.
Віддалена діагностика інвертора Платно у випадку стороннього втручання в роботу інвертора та/або іншого суміжного обладнання. Вартість від 25у.о. від 50у.о.
Віддалене налаштування інвертора Корекція налаштувань в процесі експлуатації - безкоштовно. Налаштування після стороннього втручання в роботу інвертора та/або суміжного обладнання - 25у.о. від 50у.о.
Виїзд майстра транспортні витрати 15у.о. + 0,5у.о. за 1км від Києва

* вартість може бути змінено в залежності від часу витраченого на проведення робіт.

Відео:
Коментарі:
Немає коментарів

Додати ваш коментар

Ваше ім'я:
Текст коментаря:
Введіть цифри, які бачите на зображенні *
protect