Енергогарант - надійні джерела
резервного електропостачання
Гвинт-шуруп для монтажних систем сонячних станцій

Гвинт-шуруп комбінований М10-200 з нержавіючої сталі, комплектний

Шпилька комбінована довжиною 200мм і діаметром 10 мм з нержавіючої сталі. Як правило застосовується для кріплення С-рейки 41мм до кроквяної системи даху
Опис

Шпилька з нержавійки М10х200 (гвинт-шуруп з нержавіючої сталі М10х200) застосовується для кріплення профілю до кроквяної системи даху.

У комплект даного гвинт - шурупа входить довговічна прокладка з EPDM гуми, а також три гайки з нержавіючої сталі з буртиком (зубцями). Перша гайка служить для притиску EPDM прокладки до даху. Друга і третя гайки служать для безпосередньої фіксації профілю (див. Схему в зображеннях). Сам же гвинт-шуруп (шпилька) виконаний з нержавіючої сталі та має по всьому тілу два різьблення: перше велике різьблення довжиною 70 мм для вгвинчування в крокви, друге - дрібне різьблення довжиною 110 мм для ходу трьох гайок. У верхній частині шпильки шестигранна головка. Зверніть увагу, що перед вкручуванням шпильки в дерев'яні крокви, необхідно просвердлити отвори діаметром 6-7 мм для того, щоб дерево не тріснуло в місці посадки гвинт - шурупа.

Загальна довжина шпильки 200мм дозволяє рівно монтувати профіль на вигинах металочерепиці, шиферу та іншої рельєфної покрівлі, залишаючи проміжок між дахом і фотомодулем. Проміжок повинен становити 80-120 мм для забезпечення циркуляції повітря та охолодження сонячних панелей.

  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
Коментарі:
Немає коментарів

Додати ваш коментар

Ваше ім'я:
Текст коментаря:
Введіть цифри, які бачите на зображенні *
protect