Енергогарант - надійні джерела
резервного електропостачання

Монтаж бензинових та дизельних електростанцій сервісним центром Енергогарант

Ми маємо величезний досвід у проведенні монтажних та пусконалагоджувальних робіт різного електроживильногоустановка генератора обладнання та зокрема дизельних та бензинових генераторів.

Якщо Вас цікавить вартість робіт з підключення електростанції, то ми навряд чи зможемо відразу сказати, скільки це буде коштувати, оскільки, як правило, стандартної установки не існує, точніше якщо робити "якби працювало", то тоді можна на все називати стандартну ціну. А якщо Вас цікавить якість робіт та індивідуальний підхід, то тут потрібно в першу чергу провести огляд місця монтажу та вибрати оптимальний варіант і не завжди це буде дешевий варіант, але при цьому Ви отримаєте результат, який прослужить Вам довгі роки.

 

підключення генератораТакож і за місцем установки генератора є маса нюансів, а їх знають тільки досвідчені фахівці. Наприклад, бензиновий або дизельний генератор відкритого типу не можна встановлювати на вулиці просто неба, а в шумозахисному капоті при установці в приміщенні вимагає організації більш потужної вентиляції, ніж відкритий.

Також окремим питанням є відведення вихлопних газів від електрогенератора, а щемонтаж генератора в шумозахисному капоті зимовий запуск при замерзанні мастила у двигуні та виділенні парафіну в дизельному паливі. Всі ці питання вирішуються і найчастіше компромісні. Так ось, щоб знайти цей компроміс у надійності, якості та ціні потрібно запросити на місце встановлення фахівця, який огляне місце, дасть рекомендації та прорахує кошторис з монтажу та введення в експлуатацію.

монтаж генератора у приміщенніДалі після огляду, розрахунку кошторису та підписання договору на об'єкті за необхідності проводяться підготовчі роботи - заливання фундаменту, прокладання кабелю. За готовністю місця встановлення обладнання доставляється на об'єкт і проводиться установка. Як правило, монтаж та введення в експлуатацію займає кілька (1-3) днів, але за бажанням клієнта та за конструктивною потребою монтаж може бути виконаний частинами в заздалегідь обумовлений час та терміни.

Матеріали. Заощадити можна на "телевізорі", а на електриці чревато, бо навіть за наявностімонтаж дизель генератора хорошого дорогого телевізора сидіти в темряві, тому ми використовуємо тільки якісні матеріали, кабель виробництва "Одеса кабель", клемники, роз'єми та кріпильні елементи іноземного перевіреного виробника.

Гарантії. На всі роботи ми даємо гарантію, термін якої, як правило, становить 12 місяців, але якщо Вам цього не достатньо, то при укладенні договору технічного супроводу час гарантії на роботи може бути збільшено на термін, який Вас цікавить.