Энергогарант - надежные источники
резервного электроснабжения

05.09.2023

Имя: Дмитрий | Город: Киев

Вопрос: Добрый день. Когда будет в наличии Deye SUN-6K-SG0*LP1-EU WiFi? ( и его цена ?) В чем разница в моделях SG01LP1, SG03LP1 и SG05LP1? Цена выезда( 15 км от Киева ) специалиста не поменялась ( 600грн ) ? И последний вопрос. На офф.сайте никакой информации о гарантии в Украине нету. Где найти "авторизованих представників на території України" ?
посмотреть ответ
Ответ: Доброго дня. Зараз у нас вересень 2023 року, а найближча поставка на середину жовтня. По цінах буде найближчим часом повідомлено на сайті. Різниця - 01,03 та 05 - різні версії заліза. До нас їде версія 03 - з натуральним охолодженням Прошу - по гарантії умови розписані в описі інвертора в нижній частині. Ми є офіціїйним дилером і маємо власний сервіс. підтримуємо Deye.

11.08.2023

Имя: Сергій

Вопрос: Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, в чому буде відмінність використання ДБЖ від гібридного інвертора. Стоїть завдання забезпечити резервне живлення приладів в квартирі. Є вибір між ДБЖ (наприклад як у Вас Q-Power QPSM-1000 або іншого виробника як Кулон Q-1000/12 V4.0) або гібридний інвертор Q-Power QPYK-W91000-12. Вирішувалось придбати ДБЖ поки не потрапив в погляд Ваш інвертор, от тепер виникає сумнів що краще взяти. Попередньо дуже буду вдячний за відповідь.
посмотреть ответ
Ответ: Доброго дня! ДБЖ з зовнішньою батареєю хоч і розрахований на тривалий час роботи, але все ж таки Інвертор взагалі розрахований на роботу завжди в перетворені з АКБ в 220В. Тому Інвертори більш витриваліші. Також фактор власного споживання. ДБЖ при роботі від АКБ буде споживати десь близько 2-2,5А, а деякі і більше 3А. Притому, що QPYK-W91000-12 - 0,7А - а це ж саме використання запасу енергії в акумуляторі. Ну і в порівнянні з ДБЖ наш QPYK-W91000-12 працює з LFP та Li-ion батареями, що в періоди блекауту дуже корисна річ, бо свинцеві АКБ, чи то гелеві, чи AGM, дуже швидко втрачають свій ресурс. І останнє - перевантаження. Достатньо подивитися на вагу. Вага це металомісткість, а основна важка деталь в інверторі чи ДБЖ - трансформатор. І в інверторі він як мінімум в двоє більший ніж в ДБЖ. І до речі в QPYK-W91000-12 він ще і тороїдального типу, та має дросель, тому і споживання низьке.

17.07.2023

Имя: Олексій | Город: Хмельницький

Вопрос: Навіщо організували рубрику, якщо не відповідаєте на запитання ? Мало того. на зауваження. що опобліковано раніше. щей нахамили дописувачу. Ви що, з Донецька ???
посмотреть ответ
Ответ: Пане Олексій. В Донецьку теж люди живуть і жили, і наче це Україна, як Хмельницький. А з приводу іншої частини вашого допису, нема бажання вступати в діалог, бо вам тут ніхто нічого не винен. І на ваше запитання відповідь нижче. Просимо до ознайомлення. Для більш детальної відповіді ви можете зв'язатися з нашим консультаційним відділом, оплатити рахунок, за вами буде закріплено консультанта який вам надасть докладні відповіді.

15.07.2023

Имя: Олексій | Город: Хмельницький

Вопрос: Доброго дня ! Питання про автоматику для керування електрогенератором. Дано : генератор олеомак 6500е ( стартерний звісно). Задача - встановити автоматику + GSM- інформування/керування. Власне питання : 1. Згідно Ваших схем рішень від лічильника, що на будинку і до приміщення, де генератор має йти два кабелі ( грубо вхід-вихід). Я не обійдусь одним, але трьохжильним, чи має бути чотири дроти ? 2. Оскільки локація в сільській місцевості, де пропадання, а потім і поява напруги супроводжується, зазвичай, двома-трьома поштовхами на протязі двох-трьох, а може й десяти хвилин, чи є у Вас щось для цього випадку, чи мені , наприклад, реле часу потрібно буде самому долаштовувати ? 3. GSM-керування здійснюється через СМС чи телефонним дозвоном ? 4. В мене на локації оптичний інтенет на гарантійці, чи є у вас опція віддаленки не через GSM, а через вай-фай ( ну як зазвичай - додаточок під андроїд і т.д. іт.п). Буду вдячний за відповідь.
посмотреть ответ
Ответ: Доброго дня, Пане Олексій. 1. ні 2. є 3. так 4. нема

29.06.2023

Имя: Александр | Город: ДНІПРО

Вопрос: Deye SUN-5K-SG03LP1-EU, на цей інвертор скільки ВАаших панелей треба потужністю 540 вт, кожна з показниками 49,5 вольт, 12,97 ампер? дякую.
посмотреть ответ
Ответ: 5-7шт на 1 МРРТ *2 = 10-14шт

31.12.2022

Имя: Romm

Вопрос: Немае сенсу задавати запитання тому що ніхто не відповість.Дарма потрачений час.
посмотреть ответ
Ответ: задавати питання теж треба вміти. Навчіться формулювати запитання, і світ для Вас відкриється відповідями на них. Дякуємо.

19.12.2022

Имя: Юрій | Город: Київ

Вопрос: Доброго дня! Підкажіть будь ласка, які краще панелі до інвертора Deye SUN-8K-SG01LP1-EU WiFi, яка необхідна кількість, та як підключити?
посмотреть ответ
Ответ: Цей інвертор має 2 МРРТ по 22 А максимального струму на кожен. З напругою поля до 500В. Тобто підбирайте панелі до 22А. У нас в асортименті 550Вт Trina Solar. Їх можна ставити до 11шт на кожен МРРТ. Тобто до 22шт на дану модель.

08.11.2022

Имя: Віктор | Город: Киев

Вопрос: Доброго дня. Маю аккомурятор з виходом 48 вольт.Необхідно отримати на виході струм 12 вольт. порадьте недорогий інвертор. Дякую.Віктор.
посмотреть ответ
Ответ: Вам потрібен перетворювач DC/DC. Але 48В в 12В це не штатний випадок. В вільному продажі такого нема. хоча в Китаї можна щось підходяще знайти. Пошукайте на Алі

25.12.2017

Имя: саша | Город: луганск

Вопрос: перестал работать стабилизатор ампер 1-12 на индикаторе высветилось er05
посмотреть ответ
Ответ: Добрый день! Данная ошибка говорит о поломке стабилизатора. Ремонт возможен только в условия сервиса. Для решения вопроса обратитесь к Вашему поставщику для получения оптимального варианта проведения ремонта и адреса по которому нужно доставить стабилизатор.

07.11.2017

Имя: Дмитрий | Город: Киев

Вопрос: Добрый день! Есть ли у вас сетевые инверторы с ограничителями (2000w, трекер 60-90V)? У меня уже есть ИБП и батареи на 600А/ч, хочу подмешать ему на вход солнце. Заранее спасибо! Д.
посмотреть ответ
Ответ: Добрый день. Нет, таких моделей у нас нет. Их можно заказать через Алиэкспресс, там большой выбор.
Ввод вопроса

protect