Енергогарант - надійні джерела
резервного електропостачання
ПЗІП Suntree SUP2H1-PV 1000VDC 3P

Обмежувач перенапруги (ПЗІП) Suntree SUP2H1-PV 1000VDC 3P

Пристрій обмеження напруги (ПЗІП тип-2) для сонячних систем з напругою менше 1000В, застосовується для захисту мережевих інверторів
Опис

Пристрій обмеження напруги (ПЗІП) для сонячних систем з напругою менше 1000В, застосовується для захисту мережевих інверторів від грозових і наведених сплесків напруги в ланцюзі L + / L- і PE входу контролера MPPT мережевого інвертора.

При проектуванні резервної або автономної сонячної електростанції необхідно вжити заходів щодо запобігання виходу з ладу обладнання при впливі зовнішніх факторів. Для забезпечення захисту обладнання від грозових розрядів і високочастотних наведень, відповідно до існуючих норм, слід використовувати пристрої захисту від імпульсних перенапруг (ПЗІП).

Основні елементи ПЗІП - варистори і газонаповнені розрядники. Всі пристрої мають систему теплового відключення варисторів, а також опціонально світлодіодну індикацію стану варисторів, або "сухі" контакти для віддаленої сигналізації.

Пристрої захисту від імпульсних перенапруг відповідно до місця установки і потужністю високочастотних перешкод поділяють на три класи:

 • Пристрої першого класу використовуються в районах з високою грозовою активністю, коли існує ймовірність прямого попадання блискавки в будинок.
 • Захисні пристрої другого класу застосовуються в регіонах з високою та середньою грозовою активністю, коли ймовірність прямого попадання розряду блискавки незначна, проте існує можливість близького удару або потрапляння розряду в блискавковідвід будівлі.
 • ПЗІП третього класу встановлюють в місцях з низькою грозовою активністю, якщо ймовірність попадання блискавки в будинок дорівнює нулю. Можлива також установка на додаток до пристроїв другого класу.

ПЗІП Клас T2 Suntree SUP2H1-PV 1000VDC 3P виконані по Y-схемі, завдяки чому забезпечують захист не тільки від синфазних (провід-земля), але і від диференціальних перешкод (провід-провід).

Ми пропонуємо пристрої захисту фотоелектричних систем від імпульсних перешкод Suntree SUP2H1-PV 1000VDC 3P (ПЗІП тип T2)

Триполюсні ПЗІП класу випробувань II обмежуючого типу. Застосовуються для захисту обладнання силових ланцюгів фотоелектричних систем. Складаються з трьох змінних варисторних модулів і бази для підключення до мережі і кріпленню до DIN-рейки 35 мм. Uс = 1000 В DC. Imax (8/20) = 40 кА.

 • Призначені для захисту силових ланцюгів L-/PE, L+/PE, L-/L+.
 • Складаються з змінних варисторних модулів, що підлягають заміні в разі пошкодження, і бази для підключення до мережі і кріпленню до DIN-рейки 35 мм.
 • Здатні відводити імпульси струму Imax (L/PE) до 40кА
 • Випускаються на максимальну тривалу робочу напругу Uс 1000В
 • Візуальний контроль робочого стану ПЗІП проводиться за допомогою індикаторів розташованих на варисторних модулях. У справному стані індикатори мають зелений колір, в аварійному - червоний.
 • Для віддаленого контролю Suntree SUP2H1-PV 1000VDC 3P використовується сухий контакт

Рекомендуємо для всіх типів мережевих інверторів з напругою РV не більше 1000В при наявності в інверторі внутрішніх елементів обмежувача напруги не менше категорії III. У разі відсутності рекомендується додатково встановити ПЗІП категорії III.


Напруга при струмі витоку фактично є сумою класифікаційних напруг послідовно включених варисторів (збірок варисторів).

Характеристики

Основні технічні параметри ПЗІП Suntree SUP2H1-PV 1000VDC 3P:

Модель Suntree SUP2H1-PV 1000VDC 3P
Електричні параметри
Максимальна робоча постійна напруга, Unpv 1000V DC
Максимальна робоча постійна напруга підключення(1→ 2), Ucpv 1060V DC
Номінальний струм пробою (8/20 мкс), In 20 kA
Максимальний струм пробою (8/20 мкс), Imax 40 kA
Рівень захисної напруги, Up 4,0 kV
Рівень захисної напруги при I=5kA, Up 3,2 kV
Стійкість до короткого замикання, ISCWPV 125 A DC
Час реакції, ta 25 ns
Конструктивне виконання IP 20
Діапазон робочих температур - 40 °C … + 80 °C
Монтаж DIN рейка 35мм
Інсталяція
Одножильний хв/макс ISO: 1/35 мм2 ; AWG: 17/2
Багатожильний хв/макс ISO: 1/25 мм2 ; AWG: 17/4
Довжина зачищеного кінця проводу лінії 14 мм
Момент затягування макс 4 Nm
Індикація
Індикація несправності Інформаційне вікно на змінній вставці, Зелений - норм, Червоний - несправність
Дистанційна сигналізація; виконання S «сухий» перемикаючий контакт
Контакти дистанційної сигналізації 250V / 0,5A AC, 250V / 0,1A DC
Перетин проводів дистанційної сигналізації макс 1,5 мм2
Задовольняє вимогам норм IEC 60364-7-712 ;
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
 10
 11
 12
Коментарі:
Немає коментарів

Додати ваш коментар

Ваше ім'я:
Текст коментаря:
Введіть цифри, які бачите на зображенні *
protect