Енергогарант - надійні джерела
резервного електропостачання

Бензинові генератори FOGO на базі двигунів Briggs & Stratton

бензогенератор fogo

Бензинові агрегати FOGO серії FV забезпечують підтримку напруги в мережі з високою точністю при відхиленні коливань близько 5%. Тому вони застосовуються для підключення апаратури, чутливої до перепадів напруги, наприклад, комп'ютерів, пральних машин та інших електронних пристроїв. Також вони підходять для аварійного електроживлення офісів, холодильних установок, обладнання заміських будинків, дач, будівельних об'єктів. Крім цього, генератори FOGO добре справляються з енергопостачанням електроінструментів та електродвигунів з реактивним навантаженням до 65% від свого номіналу. Вони легше переносять пускові навантаження, здатні короткочасно, не більше однієї секунди, видавати струм у 3 - 4 рази вище номінального, і виробляють більш "чистий" струм. За рахунок цього вони рекомендуються для живлення електродвигунів, насосів, компресорів та іншого електроінструменту, а також для підключення зварювального апарату.

Сайт виробника - www.fogo.pl

Виробник генераторів FOGO.

виробництво бензогенераторівПідприємство "AGREGATY FOGO SP. z o.o." розпочало свою діяльність у 1995 році. На початку своєї діяльності підприємство займалося продажем різного виду обладнання, електроінструменту та електроагрегатів під торговою маркою "SCANGER".

У 2002 році підприємство "AGREGATY FOGO SP. z o.o." починає виробництво бензинових та дизельних електроагрегатів під маркою "FOGO".бензиновий генератор fogo

Наступні роки – це роки розвитку фірми, пов'язані з вирішенням виробничих завдань, просування виробленої продукції на території Польщі, залучення кваліфікованих кадрів.

У 2005-2007 роках суттєво збільшується обсяг виробництва, у зв'язку з цим розвивається напрямок закордонних ринків. Фірма досягає рівня виробництва – 20000 штук електростанцій на рік.

Підприємство AGREGATY FOGO SP. z o.o. здійснює поставки до таких країн як: Литва, Латвія, Франція, Швеція, Італія, Бельгія, Чехія, Білорусь, Україна. Крім сусідніх держав Євросоюзу експортує до Великобританії, ПАР, а також до деяких країн західної Африки.

цех з виробництва бензогенераторів fogo

У 2007-2008 роках фірма набуває нових виробничих площ, на яких розміщує більш сучасне обладнання з ЧПУ, які значною мірою дозволяють збільшити продуктивність заводу та якість виробленого товару. Машинний парк включає: лазерні, формувальні верстати, преси, а також сучасні фарбувальні лінії.

У 2009 році завод пройшов сертифікацію виробництва та отримав сертифікат якості ISO9001.

На сьогоднішній день фабрика налічує близько 150 співробітників, виробничі площі становлять понад 10000 кв.м.

Лінійка бензинових генераторів на базі двигунів Briggs&Stratton.

бензиновий генератор на базі двигуна Briggs&Stratton

Модельний ряд бензинових генераторів FOGО на базі двоциліндрового двигуна B&S включив моделі потужністю від 8кВА до 12кВА в однофазному виконанні і 10кВА - 15кВА в трифазному виконанні.

Генератор змонтований на металевій рамі, двигун та альтернатор встановлені на антивібраційні подушки. Паливний бак розташований зверху над альтернатором та має ємність 16л.

панель керування бензогенератора

Панель управління розташована з боку альтернатора та має дві євро-розетки 16А та дві силові розетки для відбору повної потужності електрогенератора. Під кришкою бризкозахисними дверцятами встановлені автомати струмового захисту. Також на панелі розташований лічильник мотогодин.

Стандартно бензинові агрегати FOGO з двигуном B&S укомплектовані електростартером та акумулятором. Акумулятор поставляється в зарядженому стані, який обслуговується з рідким електролітом.

бензогенератор трифазний

Позначення модельного ряду:

F - торгова марка FOGO
V - торгова марка двигуна VANGUARD B&S
8 - потужність у ВА
0 - ------//--------
0 - ------//--------
1 - фазність, для однофазних -1, для трехфазных -0
E - вказує на наявність електростартера
R – вказує на наявність AVR - автоматичного регулятора напруги, відсутність даного знака говорить про комплектацію з ємнісним самозбудженням.

Прим. Символ S у позначенні вказує на модель зі зварювальним альтернатором.

Наприклад - Модель FOGO FV10000E - бензогенератор трифазний на двигуні Vanguard B&S потужністю 10кВА напругою 380В з електростартером і ємнісним самозбудженням.

На сьогодні модельний ряд бензинових станцій FOGO складається з наступних потужностей:

Бензинові генератори однофазні з ємнісним саморегулюючим збудженням:

FV8001E - 8 kVA / 7,5 kW з електростартером
FV10001E - 10 kVA / 9,5 kW з електростартером
FV11001E - 11 kVA / 10,4 kW з електростартером
FV12001E - 12 kVA / 11,3 kW з електростартером

Бензинові генератори однофазні з AVR (автоматичним регулятором напруги)):бензиновые генераторы однофазные с AVR

FV8001ER - 8 kVA / 7,5 kW з електростартером
FV10001ER - 10 kVA / 9,5 kW з електростартером
FV11001ER - 11 kVA / 10,4 kW з електростартером
FV12001ER - 12 kVA / 11,3 kW з електростартером

Бензинові генератори трифазні з ємнісним саморегулюючим збудженням:

FV10000 – 10 kVA / 8 kW з ручним запуском
FV10000E - 10 kVA / 8 kW з електростартером
FV13000E – 12,3 kVA / 9,9 kW з електростартером
FV14000E – 13,3 kVA / 10,7 kW з електростартером
FV15000E – 14,5 kVA / 11,6 kW з електростартером

Бензинові генератори трифазні з AVR (автоматичним регулятором напруги) та ступенем захисту альтернатора IP54:

FV10540ER - 10 kVA / 8 kW з електростартером
FV13540ER – 12,7 kVA / 10,1 kW з електростартером
FV14540ER – 13,7 kVA / 10,9 kW з електростартером
FV15540ER – 14,5 kVA / 11,6 kW з електростартером
FV19540ER – 19,0 kVA / 15,2 kW з електростартером

Зварювальний бензиновий генератор:

FV10300SE – 10kVA / 3-фази / 400В / зварювальний струм -300А / з електростартером

Двигун.

Бензогенератори FOGO серії FV укомплектовані двоциліндровими V-подібними двигунами Vanguard™, були розроблені з урахуванням сфери застосування для забезпечення оптимальної продуктивності при виконанні найскладніших завдань. Потужний двигун, що легко запускається, розроблений на основі передових технологій і оснащений різними вбудованими компонентами, які відповідають найвищим стандартам надійності та довговічності та забезпечують найвищу продуктивність обладнання.

Основні переваги бензогенераторів FOGO серії FV

Особливості Переваги
Система подачі мастила під повним тиском з олійним фільтром, що нагвинчується. Очищення масла та захист компонентів двигуна для забезпечення максимально ефективного мастила та тривалого терміну служби
Двоциліндрова V-подібна верхньоклапанна конструкція Винятковий баланс, низький рівень вібрації, скорочення рівня викидів, підвищення терміну служби клапанів, підвищення економії палива та більш високе ставлення потужності до ваги
Технологія охолодження та очищення (ефективний вентилятор, покращена система запобігання попаданню сторонніх предметів) Ефективне зниження температури двигуна та мастила на 25-30 градусів та зменшення попадання сторонніх частинок
Чавунна гільза циліндра Dura-Bore Забезпечення тривалого терміну служби двигуна та зменшення витрати мастила
Система відключення при низькому рівні мастила Oil Gard® Значне зниження ймовірності пошкодження двигуна через недостатнє мастило
Гарантія на двигун Дворічна гарантія на серійний двигун для будь-якої галузі застосування
Сучасні легкі поршні з комплектом відповідних оптимізованих кілець Зниження рівня шуму, витрати мастила, викидів та зносу
Фільтрування всього потоку мастила, яке регулюється по тиску Забезпечення чистоти мастила на більш тривалий термін, збільшення інтервалів заміни мастила та терміну служби підшипників
Маслоприймач та масляний насос, розташовані по центру Швидша заливка та більший кут проведення робіт
Система змазки
Отвір для зливу мастила Зручне розташування зливних отворів для полегшення обслуговування
Мастильний щуп Простий спосіб перевірки рівня мастила
Механічна частина
Електронна система запалювання Magnetron® Швидка та надійна система запуску, яка не потребує обслуговування
Повітряний фільтр Dual-Clean Промисловий фільтруючий елемент із гофрованого паперу з поролоновим фільтром попереднього очищення для збільшення терміну служби двигуна
Механічна система зниження компресії Плавний та легкий запуск, більш тривалий термін служби стартера та швидке досягнення максимальної потужності
Технології динамічного балансування колінвалу Зниження рівня вібрації двигуна
Високоефективна конструкція головки двигуна Похилі отвори оптимізують змішування та підготовку повітряно-паливної суміші для підвищення ефективності, більш вільного холостого ходу, зниження рівня викидів та підвищення потужності
Механічний регулятор обертів Покращене регулювання швидкості обертання та додаткова потужність
Звук
Корпус повітроводу з матеріалу Poly-Core Зниження рівня шуму та підвищення якості звуку
Шумоізоляція картера двигуна
Фазомодульований маховик-вентилятор
Глушник Lo-Tone

Сайт виробника двигунів B&S VANGUARD - www.vanguardengines.com/

Альтернатор.

альтернатор

Комплектуються агрегати FOGO високоякісними синхронними альтернаторами MECC ALTE. Mecc Alte - італійська виробнича компанія, що спеціалізується на розробці та випуску електротехнічної продукції. Сьогодні Mecc Alte S.p.A. - не лише найбільший італійський виробник синхронних генераторів, а й один із світових лідерів цієї галузі. Генератори Mecc Alte відрізняються найвищою якістю і відповідають найсучаснішим вимогам щодо механічної та електричної безпеки та надійності.

Альтернатори, що застосовуються, мають безщіткове виконання, що практично виключає необхідність обслуговування. До комплектації запропоновано два типи альтернаторів. Перший, оптимальний, з ємнісним збудженням, що саморегулюється, має простоту конструкції і високу якість генерованої синусоїди, а другий, з AVR (automatic voltage regulator) дозволяє отримати стабільну напругу у всьому діапазоні потужності і при різкій зміні рівня навантаження.

Сайт виробника альтернаторів - www.meccalte.com/

Додаткові опції.

Додатково агрегати FOGO можна доукомплектувати системою автоматичного запуску, що дозволяє автоматично призвести до запуску двигуна при відключенні основного електроживлення. Комплект автоматики дозволяє навіть без Вашої участі гарантувати запуск бензогенератора та резервувати електроживлення відповідального навантаження..

Паливний бак. Конструкція паливної системи двигуна B&S VANGUARD дозволяє встановлювати більш ємні паливні баки, чим збільшувє час автономної роботи.

Шасі. На будь-який з генераторів, що виробляється компанією AGREGATY FOGO SP. z o.o, ми можемо встановити транспортні колеса, що перетворить його на пересувний, це чудове рішення для будівельних та ремонтних майданчиків та бригад.

Гофр відведення вихлопних газів. При встановленні бензогенератора в приміщення потрібно застосовувати спеціальні жаростійкі гнучкі труби. Для електростанцій на базі мотора VANGUARD застосовується безшовний жаростійкий гофр з нержавіючої сталі димаметром 40мм.