Енергогарант - надійні джерела
резервного електропостачання

Встановлення, обслуговування та ремонт спеціальних дизельних агрегатів електроживлення морського виконання та для систем пересувних телевізійних станцій.

ТОВ "Енергогарант" з 2008 року успішно займається встановленням та ремонтом дизельних генераторних установок виробництва Fischer Panda та бензинових ONAN, а також їх аналогів встановлених на яхтах, катерах, спеціальних машинах зв'язку, пересувних телевізійних станціях (ПТС).

Нашими клієнтами є:

  • Телеканал Інтер
  • Телеканал 2+2
  • Телеканал Україна
  • Телеканал УТ-1
  • Компанія Телеміст
  • Київський національний інститут культури та мистецтв.
  • Укрчастотнагляд
  • Приватні особи, власники яхт та катерів.

Що ми можемо:

Проводимо постачання та встановлення компактних дизельгенераторів для яхт та транспорту. Виконуємо монтаж під ключ з наступним гарантійним та пост гарантійним обслуговуванням та супроводом встановленого обладнання..

У монтаж входить розробка проекту, організація прокладання магістралей, виготовлення необхідних елементів паливопроводу та системи охолодження, а також відведення вихлопних газів. За надходженням всього комплекту обладнання проводиться монтаж.

Ось приклад установки на яхту. Даний тип установки потрібно проводити ранньою весною, до спуску судна на воду, оскільки необхідно встановлювати шпигати на забір та скидання води:

монтаж дизельгенератора на яхті під ключустановка дизельгенератора на яхтупідключення генератора на яхті

А ось установка ДГУ Fischer Panda на пересувну кінознімальну, бажано таку установку планувати заздалегідь, оскільки радіатор охолодження встановлюється на дах кабіни і це потрібно передбачити. Також під сам генератор має бути виділене місце, до якого буде можливість підвести паливопровід, магістралі від радіатора охолодження, вихлопну систему..

Ось як було реалізовано в мобільній кінознімальній для нашого замовника:

установка ДГУ Fischer Panda на пересувну кінознімальнумонтаж дизельгенератора под ключустановка дизельгенератора на пересувній тв-станції під ключ

Крім установки Fischer Panda ми пропонуємо послуги з технічного обслуговування поставленого обладнання та не тільки нами. Якщо Ви експлуатуєте подібне обладнання та Вам потрібен кваліфікований сервіс, звертайтеся до нас, ми здатні вирішити будь-яке завдання..

Проводимо діагностику двигуна, альтернатора, системи охолодження та подачі палива, заміну рідин та фільтруючих елементів, ременів та патрубків.

Іноді стикаємося з проблемами наявності оригінальних витратних матеріалів, оскільки часто обладнання привезене з-за кордону і в Україні немає ні офіційних представництв, ні подібного обладнання та витратних матеріалів, та й запчастини не поставляються, тому доводиться шукати аналогічні чи виготовляти самостійно. Але вихід завжди знаходиться.

Ось наприклад генератор встановлений у Джипі ПТС, бензиновий, американський, нам він зустрічався лише в одиничному екземплярі. Була проблема з паливною системою, встановлений паливний фільтр не має аналогів, було прийнято рішення переробити систему подачі палива:

Крім складнощів з паливною системою, виявилося досить складно провести обслуговування такого генератора через компактність конструкції, але все можливо.

Так виглядає генератор Fischer Panda, який часто експлуатується. Але це не проблема. Fischer Panda розрахована на таку жорстку експлуатацію:

І ремонт. ТОВ "Енергогарант" ремонтує будь-які несправності Fischer Panda. Приймаємо у ремонт проблеми як з електрикою, електронікою, так і все, що пов'язано із двигуном KUBOTA.

Втім, ось фото:

ремонт генератора Fischer Panda

Ремонт двигуна:

Але не тільки мотори надходять у капітальні ремонти, а й альтернатори. Ось такий генератор Fischer Panda надійшов із проблемою короткозамкнених витків, був перемотаний та встановлений. Але не з першого разу, через щільність монтажу альтернатор доводилося знімати повторно, і укладати витки додатково:

Крім описаних вище агрегатів, в Україні зустрічаються досить ексклюзивні агрегати. Ось дизельгенератор встановлений на яхту, а виготовлений в Італії на базі двигуна LOMBARDINI. Причини надходження до нас - під час збирання виробник допустив дисбаланс в алтернаторі, що призвело до пошкодження обмотки.:

Далі буде........

Монтаж, обслуговування, діагностика, ремонт дизельних і бензинових спеціальних генераторів