Енергогарант - надійні джерела
резервного електропостачання

Встановлення сонячної електростанції "під ключ"

У нас Ви можете замовити встановлення сонячної електростанції "під ключ" або з частковим виконанням робіт. Ми маємо величезний досвід у монтажі систем альтернативного та резервного електроживлення, наші роботи Ви можете переглянути у розділі "Фотогалерея".

Ми беремо на себе весь обсяг робіт, від постачання обладнання до введення в експлуатацію. Надаємо послуги з:

  • Розробка проекту, включаючи виїзд на місце встановлення
  • Постачання обладнання, переважно власний імпорт
  • Доставка по всій території власним транспортом чи транспортними перевізниками
  • Монтаж у найкоротші терміни з дотриманням необхідних нормативів та вимог щодо електромонтажу та будівельних робіт
  • Шефмонтаж як поставленого нами обладнання, так і сторонніх постачальників
  • Обслуговування встановлених сонячних систем, миття фото-модулів, чищення інвертора, випробування працездатності та пошук проблемних елементів.
  • Модернізація сонячних систем, переобладнання для роботи в "Зеленому тарифі";, доведення до "розуму" станцій із некоректно підібраним/встановленим обладнанням.
  • Збільшення встановленої потужності діючих фотоелектричних станцій
  • Оформлення документів для реєстрації у системі "Зелений тариф"

При монтажі використовуються матеріали найвищої якості, найчастіше власного імпорту, що дозволяє давати нам гарантію на наші роботи 36 міс.

З чого починається монтаж.проект монтажа солнечной электростанции

Насамперед нам потрібно відвідати місце встановлення, детально розглянути всі конструкції, що дозволить вибрати оптимальну технологію кріплення фото-модулів, їх розміщення, необхідних матеріалів.
У процесі огляду розробляється ескіз розміщення фотомодулів і складається кошторис. Всі деталі розміщення обладнання, прокладання кабелю, використовуваних матеріалів обговорюються із замовником, після чого надається кошторис на затвердження.

Якщо об'єкт розташований на значній відстані від нас, то ми можемо розробити проект монтажу без виїзду, але для цього нам потрібно від замовника отримати координати об'єкта, фото та бажано відео місця встановлення фото-модулів, інвертора, акумуляторів, характеристики даху (або іншого місця кріплення фото-модулів). Але при цьому ми особливо звертаємо увагу, що кошторис на роботи та матеріали буде орієнтовним, і перерахований за фактом монтажу.

У процесі монтажу можуть бути внесені зміни до проекту монтажу, але ці зміни не можуть погіршувати попередньо прийняте рішення, і кошторис у велику сторону не може бути збільшений. Але в будь-якому випадку всі зміни узгоджуються із Замовником.

Доставка обладнання.доставка фото модулей

Після визначення кошторису та підписання договору постачання ми доставляємо обладнання. Як правило, по території України ми доставляємо власним транспортом і поєднуємо доставку з установкою, це економить фінанси наших клієнтів. Хоча можливе і постачання з відстрочкою монтажу.

Також наші замовники можуть скористатися самовивозом із нашого складу. Перед відвантаженням обладнання перевіряється на наявність дефектів та працездатність, упаковується та переміщається на склад видачі.

Монтаж обладнання.монтаж кріплень для фото-модулів

Фотомодулі монтуються на систему кріплення, що поставляється нами. Ознайомитись із системою кріплення Ви можете перейшовши за посиланням - "кріплення для фотомодуля". Кріплення, що використовується, виготовлено з алюмінію з анодуванням, не піддається корозії. Кріплення з нержавіючої сталі. Варіанти кріплення до різних дахових покриттів можна переглянути за посиланням вище.

Використання даного кріплення фото-модулів дозволяє нам значно скоротити час на установку системи та досягти якості, що дозволило давати на свою роботу гарантію 36 міс.

Але, якщо у Вас є пропозиція щодо встановлення іншого кріплення, то ми можемо розглянути його, але в такому разі гарантійна відповідальність з нас знімається.

установка инвертора для сэсІнвертор, акумулятори та комунікації встановлюються в місцях, що максимально відповідають вимогам в експлуатації на поставлене обладнання.

Ми рекомендуємо дотримуватися рекомендацій щодо встановлення обладнання, мережні інвертори зі ступенем захисту IP65 варто встановлювати на вулиці, але не на сонячній стороні, і організовувати козирок над інвертором, щоб на нього не потрапляли прямі потоки води та сніг. А ось гібридні, у яких зазвичай ступінь захисту IP22 в технічних приміщеннях, з вентиляцією та стабільною температурою. Суворе дотримання норм установки дасть Вам можливість довго користуватися придбаним обладнанням, а нам забезпечити гарантійне та постгарантійне обслуговування.

Також варто звернути увагу на те, що установка може проводитися поетапно. Спочатку встановлюється переважна більшість устаткування, що дозволяє системі працювати. Наприклад, для запуску станції на 10кВт встановленої потужності достатньо зробити монтаж 2,5кВт сонячних фото-модулів, що дозволить запустити в роботу систему, зібрати необхідні документи і подати на реєстрацію «Зеленого тарифу», мінімізувавши початкові вкладення коштів.

Оформлення документів.оформление документов на солнечную фотоэлектрическую электростанцию

Ми надаємо послуги з оформлення сонячних фотоелектричних електростанцій будь-якої потужності на всій території України. Беремо на себе підготовку пакету документів, подачу та супровід до отримання підписаного договору.

Але також за погодженням із замовником виконуємо консультаційні послуги. Первинний пакет документів на обладнання, необхідний для оформлення, надається в комплекті з обладнанням, що постачається, і не вимагає додаткової оплати.

Усні консультації з оформлення, роз'яснення положення ухвали, можливих труднощів з оформленням ми надаємо безкоштовно. Дана пропозиція діє для наших клієнтів протягом усього терміну експлуатації з моменту підписання договору постачання обладнання.

Крім стандартних робіт та послуг з монтажу та оформлення ми надаємо послугу «Шефмонтаж».
Шефмонтаж може бути з виїздом на місце встановлення так і без виїзду. Варіант визначається у процесі спілкування. Фахівець ТОВ «Енергогарант» отримує вихідні дані від замовника та супроводжує рекомендаціями та консультацією замовника протягом монтажу силами замовника.
Так Ви можете заощадити на монтажі та максимально уникнути помилок при монтажі, не допустивши поломки дорогого обладнання.
Але, слід зазначити, що ми не займаємося навчанням, а лише рекомендаціями та контролем. Виконавець повинен мати відповідне освіту, що дозволяє йому виконувати електромонтажні роботи.

В Україні вже досить багато встановлених сонячних електростанцій, і що більше їх встановлюється, то частіше виникає потреба в модернізації. У когось автономна система і є бажання перейти на мережеву чи гібридну, а хтось хоче збільшити потужність. Ми надаємо послуги з модернізації системи, для цього нам потрібно отримати максимум інформації про обладнання та бажання Замовника з модернізації системи. Після цього ми пропонуємо варіанти рішення щодо модернізації СЕС з максимально можливим використання наявного обладнання, а те, що немає можливості використовувати, можемо взяти на реалізацію, попередньо провівши діагностику та обслуговування.

Орієнтовний прайс на наші послуги:

Вид робіт

Вартість

Розробка ескізу встановлення фото-модулів, складання кошторису, розрахунок вироблення та окупності, консультаційні послуги. Послуга безкоштовна. Оплачується вартість виїзду до об'єкту.

 

Доставка обладнання, виїзд бригади до місця встановлення. (у вартість входить паливо, амортизація транспорту, робота водія)

 

Монтаж інвертора та супутнього обладнання на підготовлене монтажне місце, прокладання кабельних ліній  

Монтаж фотомодулів на металоконструкцію розташовану на землі (навіси, трекери, конструкції огорожі, статичні наземні консультації)

 

Монтаж фотомодулів на плоский дах

 

Монтаж фотомодулів на скатний дах до 40гр, покриття - бітумна черепиця (оброблення по роботі за температури повітря більше 25гр!!!)

 

Монтаж фотомодулів на скатний дах до 40гр, покриття – метало-черепиця, профнастил, шифер. *паралельно даху  

Монтаж фотомодулів на скатний дах до 40гр, покриття – ондулін, керамочерепиця

 

Монтаж фотомодулів під кутом до площини даху  

Монтаж фотомодулів при вугіллі схилу понад 40гр.

 

Монтаж фотомодулів при вугіллі схилу понад 60гр.

 

Монтаж фотомодулів при висоті даху понад 4м (використовуються ліси)

 

Монтаж фотомодулів з використанням автовежі

 

Шефмонтаж віддалено без виїзду на об'єкт, обладнання придбано у ТОВ «Енергогарант»

 

Шефмонтаж віддалено без виїзду на об'єкт, обладнання придбано у стороннього постачальника

 

Шефмонтаж з виїздом на об'єкт, обладнання придбано у ТОВ «Енергогарант», оплачується за кожен виїзд окремо

 

Шефмонтаж з виїздом на об'єкт, обладнання придбано у стороннього постачальника, оплачується за кожен виїзд окремо

 

Оформлення сонячної електростанції в системі «Зелений тариф», обладнання придбано у ТОВ «Енергогарант», у вартість не входить вузол обліку та оплата за послуги енергопостачальника

 

Оформлення сонячної електростанції в системі «Зелений тариф», обладнання придбано у стороннього постачальника, у вартість не входить вузол обліку та оплата за послуги енергопостачальника

 

Консультаційний супровід щодо оформлення «Зеленого тарифу», обладнання придбано у ТОВ «Енергогарант»

 

Діагностика встановленої СЕС щодо працездатності, функціональності та оптимальності використання ресурсів

 

Обслуговування фотоелектричних систем

 

У таблиці вказані базові ставки.

Якщо все обладнання придбано в ТОВ "Енергогарант" то при розрахунку використовується коефіцієнт обсягу робіт, розраховується від потужності, що монтується. Наприклад, при потужності станції 10кВт на обсязі робіт буде врахована знижка -10%, а для СЕС 30кВт знижка -30%. Тобто, потужність станції у кВт = % знижки.

*зазначені ціни у валюті наведені для інформації, оплата в національній валюті за курсом, що діє на момент оплати

*вартість може бути переглянута в залежності від обсягу робіт та складності.

Якщо у Вас залишилися питання, дзвоніть до нас, пишіть, звертайтеся в чат. Ми намагаємося максимально уважно ставитися до наших клієнтів, але іноді зайняті монтажем на об'єктах, тому відповімо Вам, як тільки буде можливість..