Енергогарант - надійні джерела
резервного електропостачання

Ремонт інверторів, джерел безперебійного живлення власним сервісним центром

Продане електронне обладнання нашою компанією ми ремонтуємо самі, так надійніше і швидше. Так легко забезпечити якісний сервіс для наших клієнтів.

Гарантійне та пост гарантійне обслуговування та ремонт проводиться на території нашого сервісного центру, розташованого за тією ж адресою що і офіс, і у наших клієнтів немає потреби шукати де і як відремонтувати інвертор або джерело безперебійного живлення, придбане у компанії ТОВ "ЕНЕРГОГАРАНТ". Привозіть його до нас і ми все зробимо в найкоротші терміни та з належною якістю

Ми постачаємо на ринок України не лише обладнання, а й запасні частини, а також можемо оперативно привезти від виробника необхідний компонент, елемент, плату. Термін постачання із заводу виробника, як правило, становить 7-10 днів. А якщо всі комплектуючі є, то ремонт не більше 10 днів.

Також, для наших постійних клієнтів ми маємо підмінний фонд обладнання, що дозволяє мінімізувати збитки від простою бізнесу при ремонті обладнання.

Але, зі свого боку, просимо Вас, наших клієнтів, ставитися до обладнання з повагою. Бо переважно від Вас залежить його працездатність. На сьогоднішній день якість обладнання дозволяє йому працювати довго та надійно. Але варто розуміти, що якщо це прилад побутового використання, це не означає, що його можна використовувати в бізнес-проектах. Точніше можна, але ресурс його буде обмежений. Ми завжди попереджаємо про такі нюанси, та й Ви завжди можете запитати нас про це, ми з радістю допоможемо Вам зробити правильний вибір, щоб якомога рідше Ви відвідували наш сервіс із необхідністю ремонту.

Звертаю Вашу увагу на правильність підключення інвертора до мережі, якщо ви порушите її, то отримаєте ось такий результат.:

ремонт ибп

Після чого нам потрібно буде витратити чимало зусиль та часу на відновлення, та й ціна ремонту силової частини у сучасних джерел живлення чимала. А один такий транзистор коштує в середньому 50 грн. Крім нього ще й заміна елементів обв'язки потрібна.
Так що будьте уважні, або якщо у Вас немає досвіду в підключенні, то краще найміть спеціаліста, в результаті вийде дешевше.

Вище згадувалося про використання побутового обладнання в бізнесі, наприклад: цей інвертор вже більше трьох років працює разом з кавомашиною, і настав час замінити всі конденсатори великої ємності. Після чого інвертор пройшов тестування під навантаженням, вимірювання робочих параметрів та відправився далі працювати..

замена конденсаторов большой ёмкости

Тепер звертаємо Вашу увагу на зовнішні агресивні середовища, вологу, комахи, пил (особливо будівельний пил)):

ремонт и чистка инвертора

- Пил накопичуючись у приладі погіршує охолодження, через що відбувається перегрів, швидше старіють конденсатори, і в результаті передчасний вихід із ладу.

 

- Пил накопичує вологу, і може призвести до короткого замикання.

 

- Комахи обов'язково рано чи пізно призведуть до виходу з ладу обладнання, питання лише часу.

 

- Транспортування, залишає бажати кращого, бувають випадки, коли по дорозі до місця встановлення поштові служби розбивають обладнання, і не завжди є можливість відновити його.

 

Ремонт цього інвертора міг обійтися в 1000 євро на офіційному сервісі. Оскільки за протоколом потрібна заміна плати. Такі правила технічної підтримки.

І ще раз про підключення, будьте уважні, не підключайте під напругою, інакше такий результат:

У вас є питання? Звертайтеся до нас будь-яким доступним способом, контакти можна знайти у розділі "Контакти"

І окремо варто відзначити, важливіше ремонту є визначення причини та усунення її, тоді Ваше обладнання працюватиме надійно та довго. Якщо в описі вказана номінальна потужність, то не варто її перевищувати, якщо Ви не маєте досвіду у підключенні такого обладнання, найміть спеціаліста. Прочитайте інструкцію та проконсультуйтеся до того, як підключаєте прилад, а не за підсумком диму з приладу.

Фінанси. Гарантійний ремонт здійснюється за умовами гарантії на прилад. Не гарантійний - платний, ціна формується за підсумком ремонту. Попередньо назвати складно, оскільки це не наша основна діяльність, і ремонтом ми займаємося за потребою.

У пріоритеті ремонту власний імпорт, інше обладнання, продане не нами, ремонтується по можливості.