Енергогарант - надійні джерела
резервного електропостачання
ПЗІП AC FEEO SPD FWP-A40 B+C(Т1+T2) 4P 400V

ПЗІП AC FEEO SPD FWP-A40 B+C(Т1+T2) 4P 400V

Пристрій захисту від перенапруги категорії В+C для встановлення на введенні об'єкта електроживлення
Основні переваги AC FEEO SPD FWP-A40 B+C(Т1+T2)

AC FEEO SPD FWP-A40 B+C(Т1+T2) комбінований пристрій захисту від імпульсних перенапруг, застосовується для захисту від прямих ударів блискавки в будівлю, щоглу, ЛЕП (категорія перенапруги IV).

  • Захист від імпульсних перенапруг з великою енергією (прямих ударів блискавок, потужних кидків напруг у режимах короткого замикання)
  • Встановлюється на введенні в будівлю (у вступному щиті) або головному розподільному щиті.
  • Встановлюється при розміщенні вузла обліку та споживача у безпосередній близькості.
  • Відсутність ризику спалаху пристрою захисту або короткого замикання в лінії у разі його виходу з ладу внаслідок перевантаження.
  • Має знімний модуль для оперативної заміни елемента пошкодженого імпульсом.
Опис

Захисний пристрій комбінованого типу В+С AC FEEO SPD FWP-A40 B+C(Т1+T2), газові або повітряні розрядники зі струмом розряду 40кА (10/350 мкс), встановлюються на введенні в будівлю (у вступному щиті, ГРЩ або ж у спеціальному боксі).

Застосовуються для захисту під час прямого удару блискавки. При спрацьовуванні вони спрямовують струм блискавки в землю. Подібні УЗІП необхідно встановлювати в електроустановках, для яких велика ймовірність попадання блискавки (наприклад, якщо будівля оснащена відведенням блискавки або якщо електроживлення в нього надходить по повітряній лінії).

ПЗІП встановлюються на введенні в будівлю у ввідно-розподільному пристрої або головному розподільчому щиті. УЗІП Тип 1 та Тип 1+2 випробовуються імпульсним струмом з формою хвилі 10/350 мкс. На додаток до цього, ПЗІП Тип 1+2 випробовуються імпульсним струмом з формою хвилі 8/20 мкс, оскільки вони повинні забезпечувати захист від імпульсних перенапруг меншого рівня, викликаних віддаленими ударами блискавки або перехідними процесами при комутації.

ПЗІП Тип 1+2 відрізняються від ПЗІП Тип 1 меншим значенням рівня захисної напруги (Up), що дозволяє використовувати їх для захисту більшості електроустановок та електронного обладнання на відстані до 30 м.

Наведені цифри по струмах для захисту за цією схемою істотно перевищують вимоги нормативу, проте розумне посилення всіх рубежів захисту дає гарантію багаторічної безаварійної роботи елементів і забезпечує істотно меншу залишкову напругу.

Рекомендуємо

Для захисту обладнання змінного струму при розміщенні споживача в безпосередній близькості до вступно-розподільного щита.

Характеристики
Модель FEEO SPD FWP-A40
Кількість полюсів 4 (L1, L2, L3, N)
Принцип роботи Обмеження імпульсної напруги
Максимальна напруга 400В
Номінальний струм обмеження (8/20)мс 20кА
Максимальний струм обмеження (8/20)мс 40кА
Максимальний імпульсний струм (10/350)мс 7кА
Частота мережі 50Гц
Напруга імпульсу 1,2кВ
Час імпульсу не більше 100нс
Розмір 89х18х69
Переріз кабелю 6-25мм.кв
Встановлення на 35мм DIN рейку
Температурний режим -40...80С
Ступінь захисту від довкілля IP20
Відповідність стандарту EN61643
  1
  2
  3
  4
Коментарі:
Немає коментарів

Додати ваш коментар

Ваше ім'я:
Текст коментаря:
Введіть цифри, які бачите на зображенні *
protect